Szczotkarka Postarzarka Gumet L111
13 200 PLN

– maszyna w magazynie
– po przeglądzie technicznym
– stan bardzo dobry
– rok produkcji 2010
– produkcji Polskiej

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

– szerokość szlifowania 300 mm
– wysokość szlifowania 120 mm

– prędkości głowic regulowane na falowniku
– prędkość posuwu regulowana na falowniku
– trzy głowice

– głowica górna 0,75 kW
– głowica dolna 0,75 kW
– głowica prawa 0,37 kW
– silnik posuwu 0,37 kW

– pełna regulacja głowic
– siedem dolnych rolek
– pięć rzędów górnych rolek
– średnica króćców 3 x 100 mm

 

Gabaryty maszyny:
– długość 200 cm
– szerokość 110 cm
– wysokość 155 cm
– waga ~ 300 kg

Szlifierki kształtowe serii L przeznaczone są do szlifowania powierzchni drewnianych oraz MDF po frezowaniu kształtowym. Mogą być używane także do matowienia powierzchni między lakierowaniami. Możliwa jest obróbka zarówno kształtowych, jak i płaskich powierzchni.
Korpus maszyny stanowi spawana konstrukcja z zamkniętych profili stalowych, zabezpieczona podkładem oraz lakierem zewnętrznym. Maszyna składa się ze stacji szlifującej, modułów lub połączenia stacji i modułów. Posuw przekazywany jest za pomocą rolek transportujących umieszczonych pomiędzy dodatkowymi profilami ramy. Rolki napędzane są silnikiem elektrycznym za pośrednictwem przekładni ślimakowej i paska zębatego. Posuw regulowany jest płynnie (w zakresie granicznych wartości) za pośrednictwem potencjometru. Zespół rolek dociskających montowany jest do korpusu maszyny. Rolki dociskające osadzone są w gniazdach sprężynowych. Regulacja odległości rolek dociskających od rolek posuwowych odbywa się ręcznie, poprzez obrót korbą. Zespół roboczy szlifowania górnego umieszczony jest na tylnym słupie korpusu. Przemieszczanie zespołu następuje poprzez śrubowy posuw płyty silnika, prowadzonej dwoma prowadnicami. Każde wrzeciono robocze umieszczone jest w obudowie ssącej z wylotem do odciągu o średnicy 100mm.

Podane ceny są cenami netto

Zapytaj o produkt

CHCĘ
KUPIĆ
CHCĘ
SPRZEDAĆ

Maszyny używane

Maszyny są w pełni sprawne, po przeglądzie technicznym, możliwość sprawdzenia na miejscu zakupu.

Maszyny nowe

Maszyny nowe posiadają gwarancję oraz serwis pogwarancyjny.

Leasing
Raty
ZŁÓŻ WNIOSEK

Dostawa

Zamówione przedmioty w zależności od gabarytów wysyłamy firmą kurierską lub za pośrednictwem spedycji. Towar można również odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy.